Fotogalerie

Oslava Centra pro důstojné stárnutí s dárci

Oslava Centra pro důstojné stárnutí s dárci

Pro dárce a partnery Centra pro důstojné stárnutí Sue Ryder, kteří projekt osobně podpořili, jsme připravili malou oslavu ve Winternitzově vile. Poděkovali jsme jim a představili plány a následné kroky.

Velikonoce v Sue Ryder

Velikonoce v Sue Ryder

Lidové tradice, které patří k Velikonocům si rádi připomínáme v Sue Ryder společně s našimi seniory - zdobení a barvení kraslic, pletení pomlázek, pečení mazanců i pondělní vymrskání našim dam.

Jarní koncert 2019

Jarní koncert 2019

Každým rokem vítáme jaro zpěvem známých lidovek a společným koncertem... Letos to vyšlo na Škaredou středu před Velikonocemi, čímž jsme splnili lidovou pověru, abychom se neškaredili a nezůstala nám zakaboněná tvář každou středu v roce.

Bazárek pro rodiny s dětmi - jaro 2019

Bazárek pro rodiny s dětmi - jaro 2019

Počasí nám na jarním bazárku pro rodiny s dětmi více než přálo.. možná i díky němu jsme přivítali spoustu nakupujících, a získali tak z prodeje darovaných věcí rekordní tržbu 147.000 Kč na péči o seniory v Sue Ryder! Díky všem školám, školám, dárcům, dobrovolníkům!

Skupinové cvičení v Sue Ryder

Skupinové cvičení v Sue Ryder

V Sue Ryder kondičně skupinově cvičíme 3x v týdnu - v pondělí, ve středu a v pátek. Vycházíme z toho, že cvičení je společenská záležitost, působí preventivně nejen fyzicky, také zlepšuje fungování mozku, klientům zvedá náladu, podporuje zdravý spánek atd.

Mezinárodní den žen 2019

Mezinárodní den žen 2019

Na MDŽ bylo v Sue Ryder docela živo. Kolegové z péče se převlékli do šatů, které nosily naše dámy, klientky, v dobách svého mládí. Každá dostala k MDŽ květinu, báseň, úsměv, přípitek..na přání i píseň. A víte která zněla nejvíce? ... "Kdyby byl Bavorov.."

Masopust

Masopust

Barvy, štětce, nůžky, papíry, látky, lepidla.. věci nezbytné pro kreativní dílnu, která probíhá každou středu odpoledne v denním centru. Jedna z pravidelných aktivit, které se účastní ti klienti, kteří mají radost z tvoření, většinou jsou to zatím samé dámy. K ruce jsou jim jak naše ergoterapeutky, dobrovolnice i rodinní příslušníci. Tentokrát bylo téma Masopust..

Oslava narozenin pana Karla

Oslava narozenin pana Karla

Veselou oslavu narozenin, díky týmu, který pečuje o klienty, zažil pan Karel. Popřát mu přišla i převlečená kolegyně z rehabilitace Pavlína, za jeho oblíbenou Helenku Vondráčkovou.

Naše obchody jsou zapojeny do projektu ateliéru Liběny Rochové

Naše obchody jsou zapojeny do projektu ateliéru Liběny Rochové

Dobročinné obchody Sue Ryder spolupracují na ročníkovém projektu ateliéru paní Liběny Rochové na UMPRUM. „Udržitelnost a etický postoj jsou velkou výzvou módního průmyslu dneška. Rádi bychom tímto projektem upozornili na nesmyslnost masové produkce. Uvědomujeme si, že nezměníme mnohé, ale chceme, aby se lidé nad tímto tématem zamysleli a hledali nové cesty“, říká paní Liběna. Všichni studenti mají možnost ve své práci využít oblečení z našich obchodů.

Vánoční koncert 2018

Vánoční koncert 2018

Na konci roku jsme se všichni sešli v naší kapli a společně si zazpívali koledy na vánočním koncertě a ochutnali cukroví....

Ze zákulisí Sue Ryder

Ze zákulisí Sue Ryder

Ne vždy se všechny fotky povedou na poprvé, ne všechny můžeme dát na web.. Ale mohou se hodit alespoň jednou za rok pro pobavení, podívejte se.

Mikuláš 2018

Mikuláš 2018

Byl i u vás Mikuláš? K nám dorazil i s čerticí a andělem a věřte tomu nebo ne, všichni jsme dostali nadílku a čertí dáma odešla s prázdnou....

Jarmark v Michelském dvoře 2018

Jarmark v Michelském dvoře 2018

Děkujeme všem sousedům z Michle, přátelům i novým návštěvníkům za nákupy a společná setkání na předvánočním jarmarku v Sue Ryder.. Velké poděkování patří všem dobrovolníkům a dárcům, kteří nás na jarmarku podpořili a byli s námi. Přípravy na Vánoce začínají...

Vernisáž výstavy k 20. narozeninám Sue Ryder

Vernisáž výstavy k 20. narozeninám Sue Ryder

Je téměř nemožné shrnout 20 let Sue Ryder do jedné výstavy - historii organizace i všechny lidské příběhy, které se 20 lety prolínají. Pokusili jsme se zachytit alespoň střípky z nich v historických článcích, fotkách, informacích, aktuálních fotografiích Šárky Klímové. Podívejte se, jak probíhala vernisáž v galerii Sue Ryder.

Výlet na výstavu Františka Kupky

Výlet na výstavu Františka Kupky

I ve 101 letech si paní Terezie mohla užít výstavu Františka Kupky ve Valdštejnské jízdárně... Nejen ona, ale i několik dalších klientů Sue Ryder, kteří obdivují umění, si díky dobrovolníkům zažili hezký výletní den.

Podzimní dobročinný bazárek 2018

Podzimní dobročinný bazárek 2018

Symbolické propojení dvou světů na jednom místě - dětí i seniorů, přineslo své ovoce. Za 5 hodin prodeje v Sue Ryder máme tržbu neuvěřitelných 141.880 Kč! Děkujeme! Výtěžek putuje na péči o seniory a poradenství na téma stáří.

Koncert Bratří Ebenů k 20 letům Sue Ryder

Koncert Bratří Ebenů k 20 letům Sue Ryder

Bylo to jedinečné potkat se 4. září na narozeninovém koncertě v divadle ABC s dárci a podporovateli, kteří s námi sdílí a společně nesou dál myšlenku důstojně prožitého stáří.

Sportovně zábavná soutěž Pod pokličkou 2018

Sportovně zábavná soutěž Pod pokličkou 2018

Co se děje pod pokličkou Sue Ryder? S touhle otázkou šli do týmové soutěže naši klienti a na zahradě plnili "úkoly", které každý den řeší zaměstnanci - házeli brambory do kastrolu, srovnávali oblečení do komínků, razítkovali smlouvy... Díky celému týmu rehabilitace, dobrovolníkům našim i těm ze společnosti Pfizer za krásné odpoledne!

Sue Ryder Charity Cup 2018

Sue Ryder Charity Cup 2018

Jubilejní 10. Sue Ryder Charity Cup 2018 byl v historii turnaje ročníkem se zatím nejvyšším výtěžkem na financování péče o klienty Sue Ryder – 966 188 Kč. Gratulujeme vítězům a za podporu děkujeme všem 32 firemním fotbalovým týmům i našim partnerům. Výsledky: 1. Generali, 2. Sodexo, 3. KPMG, 4. Poštovní spořitelna.

PF 2019

PF 2019

Motivy PF 2019, které jsme připravili pro všechny, kdo chtějí podpořit Sue Ryder v rámci projektu Přání financují péči.

Loučení s létem 2018

Loučení s létem 2018

Každý rok to přichází, musíme se rozloučit s létem... Ale ne každé loučení bývá smutné. V Sue Ryder si to snažíme užít na zahradě zpěvem, grilováním, pojídáním koláčů.

Zpívání v Sue Ryder

Zpívání v Sue Ryder

Jedna ze skupinových aktivit pro klienty, která pravidelně probíhá v Sue Ryder, je zpívání. Kromě společenského přínosu napomáhá zpěv známých lidových písní za doprovodu kytary i k tréninku paměti.

Nakrm draka 2018

Nakrm draka 2018

Sportovně zábavná soutěž pro naše klienty s pohádkovými motivy proběhla na zahradě za krásného letního počasí. Zaměstnancům a pravidelným dobrovolníkům Sue Ryder přišli pomoci i firemní dobrovolníci ze Citibank.

Ryder´s bazar na Novoměstské radnici - květen 2018

Ryder´s bazar na Novoměstské radnici - květen 2018

Tradiční módní bazar našich dobročinných obchodů, který nově proběhl na Novoměstské radnici na Praze 2, získal nejvyšší tržbu v historii bazarů 155.555 Kč.

Darujte šanci
na důstojné stáří