Individuální dárcovství

Stáří se nás týká dřív, než sami zestárneme. Pomáhejte spolu s námi těm nejkřehčím starým lidem a jejich blízkým ve chvílích, kdy jim stáří začíná přinášet starosti. Provázejte je od prvních obtížných situací až do úplného konce. Ať jsou jejich dny naplněné radostí a bezpečím.


  • Přibližně 9 700 seniorů nebo jejich blízkých u nás hledá pomoc každý rok.
  • Čísla za rok 2020 budou kvůli současné pandemii mnohem vyšší.
  • Společně to zvládneme jen díky Vám, našim dárcům.

Co můžete udělat?

  • Přidejte se k nám a darujte jednorázový nebo pravidelný příspěvek na Dárek pro Sue Ryder.

  • Máte rádi výzvy nebo narozeninové oslavy s filantropickým přesahem? Uspořádejte vlastní Dárcovskou výzvu na podporu klientů Sue Ryder. Bude to zábava i krásný pocit.

  • Je již zcela běžné, že lidé chtějí pomáhat za života, ale také po svém odchodu. Sepsání poslední vůle, ve které je zahrnuta i oblíbená dobročinná organizace, je nepochybně dobrý skutek a trvalý odkaz, který umožní dalším lidem prožít závěr života důstojně. Podívejte se na krásný příběh i konkrétní informace.

Jak společně pomůžeme? 

Jak se dozvíte, že Váš dar pomohl?

Vážíme si Vaší toho, že Vám nejsou lhostejné osudy starých lidí v ČR. O využití Vašich darů Vás budeme pravidelně informovat. Aktuální zprávy najdete také na tomto webu, ještě rychleji je získáte na sociálních sítích Sue Ryder (Facebook, Linkedin, Instagram)

Potvrzení o daru


Kontakt:

Jana Dušková
péče o dárce
Mobil: +420 775 429 446
E-mail: jana.duskova@sue-ryder.cz

 

Darujte šanci
na důstojné stáří