Sue Ryder přijme vedoucí/ho terapeutické péče s kvalifikací fyzioterapeut/ergoterapeut

Odborná péče o seniory ● Individuální přístup ke klientům ● Opora multidisciplinárního týmu ● Pracovní kolektiv, který si pomáhá ● Mzda 47.000 Kč s perspektivou navýšení ● Vzdělávání, které Vás posune dál 


„Pamatuji si na zlomový okamžik po příchodu do Sue Ryder. Dříve jsem pracovala jako fyzioterapeutka v ambulanci. Chodili tam pacienti po 30 minutách. Viděla jsem je třeba 6x, a tím to skončilo. Neviděla jsem v té práci žádný velký přínos. Ani pro mě, ani pro ně. Měla jsem pocit, že na svém problému ti lidé nechtěli příliš pracovat. 2 roky takové práce mi přišly jako cesta k vyhoření. Nastoupit na palubu Sue Ryder pak byla obrovská radost! Pamatuju si na paní Milenu, jak byla šťastná, když udělala třeba jen 2 krůčky navíc. To mě úplně dojalo. Naši klienti totiž neberou žádný pokrok za automatický. Těší se z maličkostí, z věcí, které na první pohled nejsou podstatné, ale podstatné by být měly. Tady máte na klienty čas, pracujete s nimi dlouhodobě a vidíte výsledky své práce. Jestli se chcete každý den těšit do práce, pojďte pracovat k nám.“ 

Kristýna Kadlecová, manažerka domova pro seniory a bývalá vedoucí rehabilitace v Sue Ryder 


Koho hledáme?  

Kolegyni nebo kolegu s VŠ nebo VOŠ, s kvalifikací fyzioterapeut nebo ergoterapeut, který má rád seniory, bude se věnovat odborné péči o klienty a zároveň koordinovat práci týmu terapie (rehabilitace, aktivizace, ergoterapie) domova pro seniory Sue Ryder.
Stanete se součástí multidisciplinárního týmu, který se skládá z odborníků ze zdravotní i sociální oblasti - sociální pracovníci, zdravotní sestry, pečovatelé, kolegové z aktivizace a rehabilitace, nutriční terapeut, psycholožka, kaplan, koordinátorka paliativní péče, lékaři a také dobrovolníci. 
Péče v Sue Ryder je založená na individuálním přístupu v souladu s životním příběhem těch, o které pečujeme. 


Co by bylo skvělé?  

 • Když v sobě máte chuť a odhodlání vést tým, nastavovat pravidla a učit se nové věci.  
 • Když jste týmový hráč, který se nelekne ani samostatné práce.  
 • Když dokážete edukovat další kolegy v přímé péči v tématech z oblasti Vaší specializace. 

Co Vám můžeme nabídnout?  

 • Práci na plný úvazek s pružnou pracovní dobou  
 • Mzdu ve výši 47 000 Kč (po zapracování)  
 • 5 týdnů dovolené 
 • Pocit smysluplnosti a uspokojení – je pro nás důležitá důstojnost člověka i vysoká kvalita péče, a to se týká jak klientů, tak našich zaměstnanců 
 • Prostor pro vlastní seberealizaci   
 • Odborné vzdělávání v oblasti dlouhodobé péče 
 • Pravidelné supervize 
 • Práci v přátelském kolektivu a příjemném prostředí historického Michelského dvora v centru Prahy (3 minuty chůze od zastávky tramvaje č. 11 Michelská, 16 minut busem na metro A Želivského, 11 minut tramvají na metro C I. P. Pavlova)  
 • Dotované stravování v restauraci Sue Ryder  
 • Kadeřnice, kosmetika, vstupenky do ZOO a další benefity  

Zajímá Vás víc?  

Rozhovor s Katkou Holmanovou, bývalou vedoucí rehabilitace Sue Ryder 

Jak v rehabilitaci cestujeme kolem světa s přístrojem SPOTEEE 

Fotogalerie: Olympijská pochodeň na zahradě Sue Ryder 

Podcast s Věrou Vodičkovou, koordinátorkou paliativní péče Sue Ryder  

Napište nám e-mail nebo dopis, přiložte životopis, a přijďte si s námi i jen nezávazně popovídat o Vašich představách. Rádi Vám Sue Ryder - Vaše případné budoucí působiště představíme. 

Kontakt: 

Marie Audy 
Email: marie.audy@sue-ryder.cz  
Domov Sue Ryder, z.ú.  
Michelská 1/7  
140 00 Praha 4 


O Sue Ryder

Jsme veřejně prospěšná organizace zaměřená na téma stáří a důstojnosti. Naše služby jsou závislé na podpoře dárců a poskytujeme je seniorům už od roku 1998. Měníme osudy konkrétních starých lidí i celý příběh péče o seniory v ČR. Přidejte se k nám.

Darujte šanci
na důstojné stáří