Sue Ryder přijme asistentku nebo asistenta aktivizace

Různorodá a kreativní práce, která dává smysl ● Individuální přístup ke klientům ● Malý přátelský kolektiv ● Opora multidisciplinárního týmu ● Mzda 25 000 Kč ● Vzdělávání, které Vás posune dál ● Bereme i absolventy

"Na práci aktivizačního pracovníka je skvělé, že pomáháte seniorům smysluplně trávit čas podle jejich přání. Poznáváte silné lidské příběhy a navzájem se můžete učit novým věcem. Baví mě ta různorodost aktivit, které s klienty děláme. Největší odměnou je pak vidět spokojené usměvavé tváře našich seniorů."

Lenka, asistentka aktivizace Sue Ryder


Koho hledáme?  

Kolegu nebo kolegyni, kterou zajímají senioři jako lidé s bohatým životním příběhem. Někoho, kdo má týmového ducha a rád hledá nové postupy v péči o seniory.

Budete připravovat a realizovat individuální aktivizace pro klienty domova pro seniory Sue Ryder, které podpoří jejich soběstačnost, kognitivní schopnosti, komunikaci i jemnou motoriku. Povedete skupinové aktivity klientů. Budete v každodenním kontaktu se členy multidisciplinárního týmu Sue Ryder (sociální pracovníci, zdravotní sestry, pečovatelé, nutriční terapeutka, psycholožka, kaplanka, koordinátorka paliativní péče, lékaři, vedoucí domova pro seniory, vedení organizace a také dobrovolníci). Čeká Vás také práce s dokumentací.

Co by bylo skvělé?  

 • Když budete mít kurz pracovníka v sociálních službách (nebo se na něj hned přihlásíte).
 • Když budete mít zkušenosti s aktivizací – s trénováním paměti, pečením, výtvarnými aktivitami, zahradničením, zpěvem nebou hrou na hudební nástroje.
 • Nesmí Vám chybět pozitivní vztah ke zvířatům (do Sue Ryder občas chodí dokonce terapeutický kůň).

Co Vám můžeme nabídnout? 

 • Práci na plný úvazek s pevnou pracovní dobou 
 • Mzdu ve výši 25 000 Kč
 • 5 týdnů dovolené + sickdays po zkušební době
 • Pocit smysluplnosti a uspokojení – je pro nás důležitá důstojnost člověka i vysoká kvalita péče, a to se týká jak klientů, tak našich zaměstnanců
 • Prostor pro vlastní seberealizaci  
 • Odborné vzdělávání v péči o seniory (např. v oblasti bazální stimulace nebo psychobiografického modelu péče)
 • Pravidelné supervize
 • Práci v přátelském kolektivu, v příjemném prostředí historického Michelského dvora v centru Prahy (3 minuty chůze od zastávky tramvaje č. 11 Michelská, 16 minut busem na metro A Želivského, 11 minut tramvají na metro C - stanice I. P. Pavlova) 
 • Dotované stravování v restauraci Sue Ryder 
 • Kadeřnice, kosmetika, vstupenky do ZOO a další benefity 

I tak občas vypadá asistentka aktivizace v Sue Ryder (Masopust 2021).

Zajímá Vás víc?

Napište nám e-mail nebo dopis, přiložte životopis, a přijďte si s námi i jen nezávazně popovídat o Vašich představách. Rádi Vám Sue Ryder - Vaše případné budoucí působiště představíme.

Kontakt:
Marie Audy
E-mail: marie.audy@sue-ryder.cz
Domov Sue Ryder, z.ú.
Michelská 1/7
140 00  Praha 4

O Sue Ryder 

Jsme veřejně prospěšná organizace zaměřená na téma stáří a důstojnosti. Naše služby jsou závislé na podpoře dárců a poskytujeme je seniorům už od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se ve službě domov pro seniory zaměřujeme na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Integrujeme paliativní péči za podpory programu „Spolu až do konce“ od nadačního fondu Abakus. Měníme osudy konkrétních starých lidí i celý příběh péče o seniory v ČR. 

Darujte šanci
na důstojné stáří