Dárcovská výzva P2P

Dárcovské výzvy vycházejí z tzv. metody peer 2 peer fundraisingu, který je dnes v západním světě v oblasti dárcovství běžný. Postupně se tento způsob získávání prostředků prosazuje také u nás, v České republice. Po celém světě tak tisíce lidí ročně slaví a běhají pro dobrou věc a díky Darujme.cz je to možné i u nás.

Vše online

Online dárcovské řešení Darujme.cz využívají české neziskové organizace pro získávání finanční podpory od individuálních dárců - běžných lidí a firem na podporu pro témata, kterým se věnují. Dárcovské výzvy jsou tak další možností podpory neziskových organizací. Jsou jinou a možná v ČR doposud trochu netradiční formou, která pomáhá šířit dobro dál.

Jak na to

Vyberte si co chcete v Sue Ryder podpořit. Možností je hodně. Můžete podpořit konkrétního seniora, aktivitu, nebo vybírat peníze na naši organizaci jako takovou.

Založte výzvu na Darujme.cz. Ať už běžíte, slavíte nebo plánujete akci, kde byste chtěli získat podporu pro dobrou věc, stačí vyplnit jednoduchý formulář, zvolit typ vaší dárcovské výzvy (narozeniny, běh, oslava…), nahrát fotku a je to.


Sdílejte a dejte o tom vědět svému okolí

Skromnost stranou! Dejte světu vědět, kdo jste, co plánujete a že nás podporujete a začněte sbírat dary. Řekněte o výzvě vašemu okolí – rodině, přátelům, známým či kolegům v práci. Jak na to? Pošlete jim odkaz na výzvu e-mailem, sdílejte jej na sociálních sítích, zavolejte jim, napište „esemesku“ nebo jim řekněte přímo na oslavě, u oběda či večer u piva!


Získejte podporu pro „vaši“ oblíbenou neziskovku

Každý dar, který získáte, bude přímo předán přímo nám. Dary tak půjdou vždy na dobrou věc, kterou jste svou výzvou podpořili a vy se o nic dále nemusíte starat. Děkujeme za váš zájem a chuť pomoci šířit dobro dál. Má to smysl!


Jako inspiraci vám nabízíme dárcovskou výzvu, která měla velký úspěch:

EXPEDICI 53 uspořádali Radka a Ota Kulhánkovi.
Cílem bylo navštívit a zdokumentovat místa napříč ČR, kde se narodili a prožili hezké chvíle klienti Domova Sue Ryder. Zároveň Radka a Ota oslovili své přátelé a známé, aby jejich cestu podpořili finančním darem. Tímto způsobem získali 208 500 Kč na opravu střechy v Domově. K zasílání darů sloužila aplikace Peer to peer na Darujme.cz. Po skončení akce předali klientům Domova fotografie "jejich míst".


Pro více informací kontaktujte:
Lenka Stárková
vedoucí individálního dárcovství
Mobil: +420 775 884 281
E-mail: lenka.starkova@sue-ryder.cz

 

Darujte šanci
na důstojné stáří