Hledáme kolegu/yni na pozici personální asistent/ka

Sue Ryder je veřejně prospěšná organizace zaměřená na téma stáří a důstojnosti, její služby jsou závislé na podpoře dárců. Sue Ryder poskytuje sociální služby seniorům od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se ve službě domov pro seniory zaměřuje na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Integruje paliativní péči za podpory programu Spolu až do konce.

Domov Sue Ryder, z. ú. vypisuje výběrové řízení na pozici personální asistent/ka

Náplň práce:

  • Organizace a koordinace vzdělávání zaměstnanců, komunikace s lektory
  • Zajištění agendy plánování směnných provozů a tvorba výkazů docházky (dlouhodobý zástup za pracovní neschopnost)
  • Další administrativní agendy dle pokynu nadřízeného

Požadujeme:

  • Min. SŠ s maturitou
  • Trestní bezúhonnost
  • Výbornou znalost MS Excel, logické myšlení
  • Výborné komunikační dovednosti, schopnost pracovat samostatně, iniciativně a v týmu
  • Spolehlivost, pečlivost, důslednost a kreativní myšlení

Nabízíme:

  • Práci max. na 0,5 úvazek s pružnou pracovní dobou, možná i DPČ
  • Mzda 180,- Kč/hod.
  • Možnost dalšího vzdělávání v relevantních tématech
  • Prostor pro vlastní tvořivost a seberealizaci
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv v zavedené neziskové organizaci
  • Stravování v areálu, 5 týdnů dovolené a další benefity (příspěvek na stravování, sick days, masáže, kadeřnice, vstupné do ZOO, kulturní akce…).

Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: marie.audy@sue-ryder.cz, nebo poštou k rukám paní Kateřiny Králové,  Domov Sue Ryder, z.ú., Michelská 1/7, 140 00 Praha 4. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovorům. Výběrové řízení je vícekolové.

Organizace si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit bez výběru kandidáta.

Darujte šanci
na důstojné stáří