Sue Ryder přijme sociálního pracovníka

● Průvodce klientů jejich pobytem ● Práce s biografií ● Opora multidisciplinárního týmu ● Pracovní kolektiv, který si pomáhá ● Vzdělávání, které Vás posune dál 


"Když jsem přišla do Sue Ryder, byla jsem nadšená. A to trvá pořád! Příjemná atmosféra, skvělí kolegové, možnost pracovat v prostředí, kde jako tým zvyšujeme kvalitu života našich klientů. Zároveň neustále čerpám nové a nové vědomosti a zkušenosti, a co nejdůležitější - dělám skutečnou sociální práci. Tady jen nesedíte a nepapírujete. Samozřejmě je to důležitá část téhle profese, ale nejdůležitější je tady člověk. A my opravdu hájíme práva klienta a jeho důstojnost. A to je krásné a naplňující.” Martina Blahová, vedoucí sociální pracovnice

Koho hledáme?  

Kolegyni nebo kolegu s kvalifikací sociálního pracovníka s chutí provázet klienty a jejich rodiny v průběhu pobytu klienta v domově pro seniory. Péče v domově pro seniory je založená na individuálním přístupu v souladu s Biografií klienta. Stanete se součástí multidisciplinárního týmu Sue Ryder. Kromě sociálních pracovníků ho tvoří zdravotní sestry, pečovatelé, kolegové z rehabilitace a aktivizace, nutriční terapeutka, psycholožka, kaplanka, koordinátorka paliativní péče, lékaři, vedoucí domova pro seniory, vedení organizace a také dobrovolníci. 

Co Vám můžeme nabídnout? 

 • Práci na plný úvazek s pružnou pracovní dobou 
 • Hrubou mzdu po zapracování ve výši až 31 000 Kč 
 • 5 týdnů dovolené Smysluplnou práci s důrazem na důstojnost člověka a vysokou kvalitu služby 
 • Prostor pro vlastní seberealizaci  
 • Profesní podporu (pravidelné supervize, intervize, metodické vedení), další vzdělávání v péči o seniory (např. v oblasti paliativní péče nebo psychobiografického modelu péče) 
 • Práci v přátelském kolektivu a příjemném prostředí historického Michelského dvora v centru Prahy (3 minuty chůze od zastávky tramvaje č. 11 Michelská, 16 minut busem na metro A Želivského, 11 minut tramvají na metro C I. P. Pavlova) 
 • Dotované stravování v restauraci Sue Ryder 
 • Kadeřnice, kosmetika, vstupenky do ZOO a další benefity 

Co požadujeme? 

 • VŠ nebo VOŠ s kvalifikací sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb. 
 • Podporu a respekt důstojnosti člověka 
 • Komunikační dovednosti, schopnost pracovat samostatně, iniciativně a v týmu 
 • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, trpělivost, důslednost a kreativní myšlení  
 • Osobnostní předpoklady pro práci se seniory (emoční stabilita, psychická odolnost) 
 • Uživatelskou znalost PC (MS Office) 
 • Trestní bezúhonnost 

Napište nám, přiložte životopis a motivační dopis, a jestli si budeme vzájemně sedět, pozveme Vás do Sue Ryder. Popovídáme si o vzájemných představách a rádi Vám Vaše případné budoucí působiště ukážeme zblízka.

Kontakt:

Marie Audy
e-mail: marie.audy@sue-ryder.cz
poštou: k rukám paní Marii Audy 
Domov Sue Ryder, z.ú.
Michelská 1/7
140 00 Praha 4


Zajímá Vás víc?

Rozhovor s kaplankou Eržikou Frinkovou, která je součástí multidisciplinárního týmu v Sue Ryder

Podcast s Věrou Vodičkovou, koordinátorkou paliativní péče Sue Ryder

Fotogalerie: Masopust v Ryder RyderMartina Bláhová, vedoucí socialni pracovnice, zpívá klientům Sue Ryder na jarním koncertě v Michelské dvoře. I takhle se můžete v Sue Ryder realizovat.


O Sue Ryder 

Jsme veřejně prospěšná organizace zaměřená na téma stáří a důstojnosti. Naše služby jsou závislé na podpoře dárců a poskytujeme je seniorům už od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se ve službě domov pro seniory zaměřujeme na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Integrujeme paliativní péči za podpory programu „Spolu až do konce“ od nadačního fondu Abakus. Měníme osudy konkrétních starých lidí i celý příběh péče o seniory v ČR. 

Darujte šanci
na důstojné stáří