Sue Ryder přijme fyzioterapeuta/ku – koordinátora/ku rehabilitace

Odborná rehabilitační péče o seniory ● Individuální přístup ke klientům ● Opora multidisciplinárního týmu ● Pracovní kolektiv, který si pomáhá ● Mzda 35.000 Kč s perspektivou navýšení ● Vzdělávání, které Vás posune dál ● Bereme i odhodlané absolventy 

„Pamatuji si na zlomový okamžik po příchodu do Sue Ryder. Dříve jsem pracovala jako fyzioterapeutka v ambulanci. Chodili tam pacienti po 30 minutách. Viděla jsem je třeba 6x a tím to skončilo. Neviděla jsem v té práci žádný velký přínos. Ani pro mě, ani pro ně. Měla jsem pocit, že na svém problému ti lidé nechtěli příliš pracovat. 2 roky takové práce mi přišly jako cesta k vyhoření. Nastoupit na palubu Sue Ryder pak byla obrovská radost! Pamatuju si na paní Milenu, jak byla šťastná, když udělala třeba jen 2 krůčky navíc. To mě úplně dojalo. Naši klienti totiž neberou žádný pokrok za automatický. Těší se z maličkostí, z věcí, které na první pohled nejsou podstatné, ale podstatné by být měly. Tady máte na klienty čas, pracujete s nimi dlouhodobě a vidíte výsledky své práce. Jestli se chcete každý den těšit do práce, pojďte pracovat k nám.“ 

Kristýna Kadlecová, manažerka domova pro seniory a bývalá vedoucí rehabilitace v Sue Ryder 


Koho hledáme?  

Kolegyni nebo kolegu s VŠ nebo VOŠ, s kvalifikací fyzioterapeut. Někoho, kdo má rád seniory, bude se věnovat odborné rehabilitační péči s klienty a zároveň koordinovat práci týmu rehabilitace v domově pro seniory Sue Ryder. Péče tady je založená na individuálním přístupu v souladu s Biografií klienta. Stanete se součástí multidisciplinárního týmu, který se skládá z odborníků ze zdravotní i sociální oblasti - sociální pracovníci, zdravotní sestry, pečovatelé, kolegové z aktivizace, nutriční terapeutka, psycholožka, kaplanka, koordinátorka paliativní péče, lékaři a také dobrovolníci.  

Co by bylo skvělé?  

 • Když budete mít alespoň základní znalosti o kompenzačních pomůckách pro seniory.  
 • Když dokážete edukovat další kolegy v přímé péči v polohování, manipulaci s invalidním vozíkem apod.  
 • Když v sobě máte chuť a odhodlání koordinovat tým a učit se nové věci. Zkušenosti nejsou podmínkou - získat je můžete až u nás.   

Co Vám můžeme nabídnout?  

 • Práci na plný úvazek s pružnou pracovní dobou  
 • Mzdu ve výši 35.000 Kč (po zapracování)  
 • 5 týdnů dovolené 
 • Pocit smysluplnosti a uspokojení – je pro nás důležitá důstojnost člověka i vysoká kvalita péče, a to se týká jak klientů, tak našich zaměstnanců 
 • Prostor pro vlastní seberealizaci   
 • Odborné vzdělávání v péči o seniory (např. v oblasti paliativní péče - ELNEC, bazální stimulace nebo psychobiografického modelu péče) 
 • Pravidelné supervize a intervize 
 • Práci v přátelském kolektivu a příjemném prostředí historického Michelského dvora v centru Prahy (3 minuty chůze od zastávky tramvaje č. 11 Michelská, 16 minut busem na metro A Želivského, 11 minut tramvají na metro C I. P. Pavlova)  
 • Dotované stravování v restauraci Sue Ryder  
 • Kadeřnice, kosmetika, vstupenky do ZOO a další benefity  

Zajímá Vás víc?  

Rozhovor s Katkou Holmanovou, bývalou vedoucí rehabilitace Sue Ryder 

Jak v rehabilitaci cestujeme kolem světa s přístrojem SPOTEEE 

Fotogalerie: Podzimní olympiáda v Sue Ryder 

Podcast s Věrou Vodičkovou, koordinátorkou paliativní péče Sue Ryder  

Napište nám e-mail nebo dopis, přiložte životopis, a přijďte si s námi i jen nezávazně popovídat o Vašich představách. Rádi Vám Sue Ryder - Vaše případné budoucí působiště představíme. 

Kontakt: 

Marie Audy 
E-mail: marie.audy@sue-ryder.cz  
Domov Sue Ryder, z.ú.  
Michelská 1/7  
140 00 Praha 4 


O Sue Ryder  

Jsme veřejně prospěšná organizace zaměřená na téma stáří a důstojnosti. Naše služby jsou závislé na podpoře dárců a poskytujeme je seniorům už od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se ve službě domov pro seniory zaměřujeme na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Integrujeme paliativní péči za podpory programu „Spolu až do konce“ od nadačního fondu Abakus. Měníme osudy konkrétních starých lidí i celý příběh péče o seniory v ČR. 

 

 

 

 

Darujte šanci
na důstojné stáří