Hledáme kolegu/kolegyni na pozici fundraiser/ka – granty a dotace

Sue Ryder je veřejně prospěšná organizace zaměřená na téma stáří. Naší dlouhodobou vizí je, aby žádný člověk v Česku nebyl na stáří sám a mohl stárnutí důstojně prožít. Pro naši práci je klíčová podpora dárců.

Do týmu dárcovství a komunikace hledáme kolegu/kolegyni na pozici fundraiser/ka – granty a dotace, který/á spolu s námi dokáže získávat dárce a podporovatele pro vizi organizace a posouvat téma stárnutí a důstojnosti dále.

Hledáme člověka, který:

  • Je týmový hráč schopný samostatně pracovat.
  • Je pozitivně naladěný, má aktivní přístup k práci a velmi dobrou jazykovou vybavenost - výborný psaný projev.
  • Má analytické, systematické a strukturované myšlení.
  • Umí přemýšlet v souvislostech a nebojí se čísel.
  • Má rád přesnost a je vytrvalý.
  • Je spolehlivý, zodpovědný a nezdolá ho tlak blížících se termínů.
  • Hovoří a píše v angličtině.
  • Se zkušeností s grantovými a dotačními tituly (není podmínkou, ale výhodou).

Co je náplň práce:

  • Psaní grantových a dotačních žádostí.
  • Zodpovědnost za správu dotací a grantů (koordinace projektů realizovaných z vázaných zdrojů).
  • Péče o stávající a získávání nových dárců a partnerů z řad nadací, NF a orgánů státní správy. Budování vztahu s nadacemi a NF. Udržování dobrých vztahů s orgány státní správy. Vyhledávání nových grantových příležitostí.
  • Hlídání aktuálnosti formálních dokumentů používaných při podávání žádostí o granty (potvrzení o vedení účtu, výpis z rejstříku, registrace soc. služby, elektronické podpisy aj.).

Co nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova,
  • 5 týdnů dovolené,
  • přátelský a inspirativní pracovní tým, profesní podporu a další vzdělávání,
  • práci na plný, případně i zkrácený úvazek,
  • nástup dohodou.

Máte-li zájem o účast ve výběrovém řízení, zašlete prosím:

1) strukturovaný životopis s připojením 2 referencí

2) motivační dopis na téma ""Co si představujete pod pojmem grantový fundraising" (v rozsahu max. jedné A4 strany)

paní Simoně Dobšíčkové na adresu: simona.dobsickova@sue-ryder.cz a do předmětu uveďte "Fundraiser/ka – granty a dotace”.

Výběrové řízení probíhá ve více kolech. Na osobní pohovor do druhého kola budou telefonicky pozváni jen vybraní uchazeči/vybrané  uchazečky. Organizace si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit bez výběru kandidáta.

Darujte šanci
na důstojné stáří